Oczekujesz więcej niż tylko strony internetowej?
Jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie animacje, spoty reklamowe czy prezentacje multimedialne.

 

projekty graficzne

Nasze reklamy graficzne są zawsze związane z treścią reklamy jaką nam powierzacie. Obrazy które w nich zawieramy są zawsze czytelne i rozpoznawalne. Nie zezwalamy na stosowanie w reklamach nieczytelnych, zamazanych lub nierozpoznawalnych obrazów.

reklama flash

Reklamy typu FLASH nie są dla nas żadnym problemem. Zapisujemy je z rozszeżeniem: - SWF w plikach o rozmiarze do 150 KB. Zapisujemy je we wszystkich dostęnych rozmiarach obrazu w zalerzności od potrzeb naszych Klientów. Czas trwania reklam Flash wynosi do 30 sekund wyświetlanych do 20 klatek/ sekunde.

 

flash banery

 

Projektujemy animowane reklamy graficzne zapisane w plikach : -.GIF. W rozmiarach pliku do 150 KB. Czas trwania naszych animacji wynosi do 30 sekund. Prędkość wyświetlania animacji GIF wynosi do 5 kl./s. Wszystko zgodnie ze standardami na rynku reklamowym.

tworzenie reklam

 

Tworzymy nieanimowene reklamy graficzne zapisane w plikach:-.JPEG, -.JPG, -.PNG, -.GIF. W rozmiarach pliku do 150 KB. Tworzymy je we wszystkich romiarach obrazu, w przyjętych standardach jak i na specjalne  zamówienia.

 

 

 

 

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE REKLAMY FLASH

 

 

 

 

            

Get Adobe Flash player       Get Adobe Flash player         Get Adobe Flash player
 

banery reklamowe flash

wykonanie baneru flash

animowane reklamy

reklama flash
projekty flash

projektowanie stron internetowych

koszt strony internetowej

tanie strony www

strony internetowe

ile kosztuje strona
logo dla firm

projektowanie stron internetowych